Udogodnienia

Lofty w Fabryce Jedwabiu to inwestycja wychodząca naprzeciw osobom poszukującym wygody i wytchnienia, znajdując się jednocześnie w samym centrum tętniącego życiem miasta. Systemy smart home, windy prowadzące bezpośrednio do mieszkań, recepcja z reprezentacyjnym lobby oraz ogrody na dachach to tylko część elementów składających się na całość industrialnego luksusu.

Ze względu na pofabryczny charakter kompleksu apartamenty są wyjątkowo zróżnicowane pod względem układów, powierzchni oraz liczby poziomów. Odpowiadamy tym samym na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Design

Projekt wnętrz Loftów w Fabryce Jedwabiu, to zamysł wpisania nowoczesnych i ponadczasowych rozwiązań w istniejącą tkankę historyczną.

Proste, minimalistyczne formy wykończone wysokiej jakości materiałami, wzbogacono detalami, które nadają wnętrzom luksusowego i hotelowego charakteru.

Projekt korzysta z nowoczesnego designu, który zaczerpnięty jest z piękna historii. Wykorzystuje ponadczasowe materiały takie jak marmur, terazzo czy metal. Ściany pokryte zostały obiektowymi trwałymi tapetami winylowymi, które zainspirowane są jedwabiem. Elegancki motyw wprowadza luksusowy charakter do wnętrz. Całość projektu kładzie nacisk na zróżnicowane wzory i tekstury materiałów, które tworzą całość, dopełniając się wzajemnie.

Udogodnienia

Sprawdź, które z udogodnień ułatwią Twoje życie:
apartamenty z dostępem bezpośrednio z windy
windy cichobieżne
w każdej klatce
miejsca postojowe
w hali garażowej
komórki lokatorskie
skrzynki pocztowe
z automatami do odbierania paczek
sala konferencyjna dostępna dla mieszkańców
wysokość apartamentów sięgająca nawet do 3,91 m
dodatkowe wyciszenie apartamentów gwarantowane przez wysokiej jakości trzyszybową stolarkę okienną
duże, loftowe przeszklenia
dodatkowe doświetlenie w formie okien dachowych
dostępne apartamenty z pokojem kąpielowym oraz salą do rekreacji
dostępne apartamenty
z pracowniami artystycznymi
zamknięta rowerownia
dla mieszkańców
recepcja
z reprezentacyjnym lobby
monitoring
dedykowany system SMART HOME do każdego mieszkania
nowoczesne wideodomofony

SMART Lofty

Inteligentne rozwiązania do zarządzania mieszkaniem sprawią, że życie staje się wygodniejsze. Dedykowany pakiet smart home w standardzie deweloperskim umożliwia m.in. sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem z poziomu aplikacji. Bogata oferta dostępnych akcesoriów pozwala na rozbudowanie zestawu o sterowanie roletami, czujnikami, czy też ulubioną muzyką. Dołączając do centrali poszczególne systemy i produkty, można stworzyć komfortowy i bezpieczny #smarthome​.

Wnętrza części wspólnych

Napisz do nas

Skontaktuj się za pomocą poniższego formularza,
lub zadzwoń na numer 42 307 pokaż numer 09 56
    pl_PLPolish